Šamanská dílna

obrázek - Marta Pejchalová

Šamanské kultury byly  a jsou vždy tvořivé. Důvodů je více a jedním z nich je, že spojením s duchovním světem odkrývají svůj vnitřní talent a rozvíjejí ho. Sytí a těší to jejich duši. Svět se tak jeví zase krásnějším a zábavnějším.

Pojďte s námi za svou tvořivostí šamanským způsobem - dozvíte se o tom jak a proč tvořili šamani a lidé těchto společenství, pomůžeme Vám uvolnit mysl, aby vás vedla vaše duše a mohli jste si vytvořit něco zcela originálního i ze starých věcí. Vzít si inspiraci z duchovního světa a zhmotnit ji do díla. Pomůžeme vám. Přijďte na program  nazvaný    „Šamanská dilna“

Jako první z „Cyklu-recyklu“ se bude konat v sobotu 15. října 2011 ve výtvarné dílně u Zuzany Krajčovičové ve Slavonicích a to od 13 hodin. Předpokládaný konec mezi 17 a 18 hod.

Program:

  • Vstup  ze šamanského světa – trochu informací a prožitek s využitím bubnu
  • Vytváření vlastních návrhů jak oživit staré, tentokrát oděvy
  • Program je určen všem, které mají chuť zažít  odpoledne jinak než obvykle a zároveň se něco naučit něco nově  a vytvořit svůj originál. Účastnit se mohou i děti od 12 let.

Provázet a pomáhat vám budou Marta Pejchalová a Zuzana Krajčovičová. Přineste si staré tričko, šaty, bundu, zkrátka cokoliv, co rádi nosíte a zároveň cítíte, že to potřebuje novou inspiraci, zkrátka oživit.

Vstupné: 500 Kč  dospělí, 400 Kč děti

Přihlášky: Marta Pejchalová, mail: vunezivota@centrum.cz, mobil. 603 200643
              Zuzana Krajčovičová: mail: zet2310@gmail.com, mobil: 606 622320

 


arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích
reklama - Ubytování U Berušky
reklama - Graselovy stezky
reklama - Stavební huť Slavonice, spol. s .r.o.
reklama - Spolek pro park v Maříži