Advent 2008 ve Slavonicích

obrázek - bez názvu

Čtyři týdny před Štědrým dnem, čili doba adventní, znamená pro nás zvýšené úsilí při shánění dárků a přípravách na Vánoce. Pro naše předky však advent znamenal tajemnou dobu očekávání a půstu. Slavonické spolky a organizace Vám nabízejí možnost zastavit se a rozjímat ...

Adventní koncert

Sobota 13. prosince v 19. hodin. Kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Slavonicích. Pořádají Město Slavonice, Měks, Římskokatolická farnost Slavonice a SRS, o.s. V programu vystoupí vokálního souboru MARIKA A-CAPELLA SINGERS pod vedením sbormistryně Márie Divišové. Zazní skladby Z. Lukáše, A. Dvořáka, C. Francka, A. L. Webera a Z. Kodályho.

Zpívání pod vánočním stromem

čtvrtek 18. prosince - od 16 hodin. Pořádají MŠ Slavonice, VPS a MěKS Slavonice. V programu na náměstí Míru vystoupí děti z mateřské školy a soubor DIXIE Miloše Jirků.

Malý vánoční jarmark

Neděle 21. 12. od 14 do 16 hodin. Pořádá Slavonická renesanční společnost, o.s. Jarmark se bude konat v mázhauzu muzea a v podloubí panského domu. Kaštany a punč, drobné dárky na poslední chvíli, domácí produkty. K vidění bude i Betlém. Bude i překvapení.

Vánoční výstava prací žáků slavonických škol

Čtvrtek 18. - úterý 30. prosince v sále muzea. Vernisáž 18. prosince v 16 hodin.


arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Centropen Dačice
reklama - Ubytování U Berušky
reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích
reklama - Oáza Maříž
reklama - Spřátelený web slavonice-zlabings.eu
reklama - Apartmány Renesance