Rodičovské centrum nabízí

Program Rodičovského centra a volnočasového klubu ZDROJ Slavonice najdete http://www.zdrojslavonice.cz/rc-zdroj 

PRAVIDELNÉ PROGRAMY FUNGUJÍ - PŘIJĎTE!

V klubovně Rodičovského centra ZDROJ Slavonice na adrese Svatopluka Čecha 139, Slavonice (naproti skautské klubovně) začínáme v pondělí 2. září, od 15 hodin výtvarkami pro ručičky!!!

Každé pondělí od 15 hodin „Výtvarky pro ručičky“ – nové výtvarné techniky spojené s volnou hernou. Program je určený pro rodiče s dětmi do 6 let.
Vybíráme příspěvek na výtvarné potřeby ve výši 20,-Kč/1 návštěva.

Každou středu od 15-18 hodin volnočasový klub – určeno pro školní děti. Na programu deskové hry, fotbálek, volný přístup k internetu. Vstup volný.

Každý čtvrtek od 15 hodin „Kouzelná zahrada“ – během podzimu začneme společně utvářet prostor před novým Spolkovým domem - u potoka a ve dvoře. Zasadíme bylinky, vyrobíme hmyzí hotel, dovíme se nové věci o přírodní
zahradě a životě jejích obyvatel. Program je určený pro rodiče s dětmi do 6 let. Vybíráme příspěvek ve výši 20,-Kč/1 návštěva.

Každý pátek od 15-18 hodin volnočasový klub – určeno pro školní děti. Na programu deskové hry, fotbálek, volný přístup k internetu. Vstup volný.

V sobotu 28. září připravujeme drakiádu na Kozím vrchu, kde každý účastník obdrží diplom a malou odměnu. Těšíme se na setkání!

Rodičovské centrum a volnočasový klub ZDROJ Slavonice provozuje Slavonická renesanční, o.p.s. Kontaktní osoba paní Jiřina Marková. Info na www.zdrojslavonice.cz/rc-zdroj

arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích
reklama - Ubytování U Berušky
reklama - Graselovy stezky
reklama - Spolek pro park v Maříži
reklama - Stavební huť Slavonice, spol. s .r.o.