Základní kámen Spolkového domu položen

obrázek - Před poklepem

Za přítomnosti bezmála stovky vzácných hostů a veřejnosti byl v pátek 16. 11. 2012 slavnostně položen základní kámen Spolkového domu ve Slavonicích. Text tiskové zprávy o akci je ke stažení ZDE.

http://www.zdrojslavonice.cz/

Stavba Spolkového domu ve Slavonicích se otevře veřejnosti na jarmareční sobotu 15. září v čase 10 - 15 hodin

„Den otevřených dveří na stavbě navazujeme na mnohé podobné akce, kterými prezentujeme co, a proč děláme, za kolik a co z toho bude. Dotace EU jsou veřejné prostředky a my se samozřejmě musíme zodpovídat z toho, jak s nimi nakládáme" dodává zástupkyně investora, ředitelka Slavonické renesanční, o.p.s. Olga Žampová. „Určitě chceme i sdílet radost z práce, která je konečně na vlastní oči vidět - dům se probouzí k novému životu." dodává Žampová.

Prohlídky s výkladem zajišťujeme ve spolupráci s firmou Podzimek a synové, s.r.o., která je dodavatelem stavby.

Revitalizace Spolkového domu ve Slavonicích

Začátkem prázdnin započaly práce na přestavbě bývalého KINA ve Slavonicích. Projekt pod oficiálním názvem "Revitalizace Spolkového domu ve Slavonicích", byl v roce 2010 vybrán k podpoře ze zdrojů Evropské unie (Operační program životní prostředí).

Prvním krokem je bourání přístaveb kolem domu, dalším krokem bude přestavba "zbylého" objektu, úprava vnitřního dvora, průjezdu ... to je hodně zjednodušeno. Průběžně vystavujeme fotografie, budeme pořádat dny otevřených dveří. Shlédněte první fotografie klubání původního domu.


Pozvánka na den otvřených dveří 15. 9. 2012

arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Graselovy stezky
reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích
reklama - Ubytování U Berušky
reklama - Stavební huť Slavonice, spol. s .r.o.
reklama - Spolek pro park v Maříži