FILMOVÉ A HUDEBNÍ SLAVONICE KORONA TORZO

SLAVONICE FEST A PARTNEŘI VÁS ZVOU NA

FILMOVÉ A HUDEBNÍ SLAVONICE KORONA TORZO

STŘEDA 5. - SOBOTA 8. SRPNA

Slavonice Fest se v letošním roce, stejně jako mnoho dalších festivalů a akcí, neuskuteční. Ale díky podpoře našich partnerů, kteří si nechtějí léto bez Slavonic, filmů, hudby a festivalové atmosféry ani představit, jsem se rozhodli pro ty, kteří do Slavonic v původním termínu festivalu přijedou, připravit MALÝ FILMOVÝ PROGRAM ve Spolkovém domě a jeden KONCERT skupiny N.O.H.A. ve Stodole Maříž.  A pohodu na "Korzu Horní náměstí".


Sejdeme se ve středu 5. srpna večer na Horním náměstí, protože potkávat se s přáteli na trase Atomika – Besídka – Galerie Masna – Bambittas Shop je prostě fajn. Od čtvrtka do soboty si pak dáme filmy, koupání, koncert v pátek 7.8., párty, výlety, setkání a v sobotu 8. srpna se rozloučíme letním drinkem a MEXICKOU AFTERPARTY v Atomice na Horním náměstí. Od 20 hodin se také můžete zúčastnit charitativní taneční party v Institutu Slavonice.
PROGRAM KE STAŽENÍ ZDE

VSTUPENKY na projekce ve Spolkovém domě i koncert v Maříži budou pouze na místě v čase před konkrétní akcí.  Rezervace ani předprodej nejsou možné.
. UBYTOVÁNÍ letos neorganizujeme.
. ROUŠKY mějte při sobě, o nutnosti je nasadit vás budeme informovat dle aktuální situace.

arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Graselovy stezky
reklama - Ubytování U Berušky
reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích
reklama - Spolek pro park v Maříži
reklama - Stavební huť Slavonice, spol. s .r.o.