Dobročinný bazar a asistenční služba

obrázek - bez názvu

Zveme Vás na programy Rodičovského centra ZDROJ Slavonice  v roce 2012

Pravidelné programy:

  • Cvičení pro rodiče s dětmi od dvou let, každé sudé pondělí v 16 hodin.
  • Volná herna, Výtvarky pro ručičky, každou středu v 16 hodin.

Pravidelné programy se konají v učebně a tělocvičně Základní školy praktické na náměstí Míru ve Slavonicích.

Další programy:

  • V neděli 1. dubna APRÍLOVÁ VYCHÁZKA ke Slavonickému potoku, kde po vodě pošleme dětmi vyrobenou Moranu a poté přivítáme jaro KULIČKOVÝM TURNAJEM. Sraz na dolním náměstí v neděli 1. 4. u kašny ve 14:30. Pro děti jsou připraveny drobné odměny a pamětní listy.
  • DOBROČINNÝ BAZAR, tři dubnové soboty (14., 21. a 28. 4.) v čase 9-12:00 hodin pořádáme dobročinný bazar v bývalém kině. Již tradičně Vám dáváme možnost zbavit se nepotřebných věcí a zároveň jimi podarovat ty, kterým ještě poslouží. Stejně jako v loňských letech platí, že přijímáme vše čisté, vyprané a nerozbité – oblečení, boty, deky, lůžkoviny, hračky, kočárky a potřeby do domácnosti. Odložení věcí do bazaru je bezplatné, pokud si na bazaru vyberete věci pro Vás potřebné, účtujeme poplatek 50,- Kč. Zbylé věci budou předány charitě Jindřichův Hradec, Domovince Dačice nebo Azylovému domu pro rodiny s dětmi ve Studené.
  • Dále připomínáme maminkám, které mají zaplacené čtvrteční plavání, že pokračujeme ve čtvrtek od 6. dubna od 16:00 hodin.

Těšíme se na setkání - asistentka sociálních služeb Jiřina Marková

Slavonická renesanční, o. p. s. představuje novou sociální službu pro rodiny s dětmi:

Nabízíme služby sociální asistence

Nabízíme pomoc v krizových situacích. Rodinám, které se ocitly v tíživé životní situaci a chtějí ji řešit, nabízíme poradenství, podporu, doprovázení a praktickou pomoc. Naše sociální asistentka spolupracuje s rodinou při řešení problémů týkajících se výchovy dětí, vedení domácnosti, bydlení, hledání zaměstnání, rodinného rozpočtu, vyřizování záležitostí na úřadech, pomáhá dětem se školní přípravou a podílí se na organizování jejich volného času. Služby jsou poskytovány u Vás doma a jsou poskytovány bezplatně.

Sociální služby provozuje Slavonická renesanční, o.p.s. díky dotaci Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, kontaktní osoba - Jiřina Marková, tel.733 325 855.
E-mail jirina.markovaz@zdrojslavonice.cz,


arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Graselovy stezky
reklama - Spolek pro park v Maříži
reklama - Stavební huť Slavonice, spol. s .r.o.
reklama - Podnik Města Slavonice
reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích
reklama - Ubytování U Berušky