Charitativní bazárek Nadi Cigaleové

obrázek - pozvánka na plesCharitativní bazárek Nadi Cigaleové

Už dlouho jsem se s Vámi nepodělila o žádnou z novinek, které se v Kapičce udály, nebo se teprve chystají. Dnes Vás budu informovat alespoň o těch nejzajímavějších.

Prodejní doba v bazárku byla pouze do 16:00 hodin. Od pondělí 18. 4. 2016 se prodlužuje do 18:00 hodin.

Paní Evou Čejkovou z firmy Ženy s.r.o., jsem byla přihlášena do soutěže Asociace malých a středních podniků a živnostníků Č. R., kde jsem vyhrála v kategorii Podnikavá žena roku. Díky tomuto umístění jsem pro Kapičku vyhrála, mimo jiných cen, podnikatelský účet eKonto Živnost zdarma na neomezeně dlouhou dobu. Dále jsem vyhrála částku 10.000,- Kč, za které jsem Bazárek vybavila úložnými boxy na obuv, laminovačkou, pákovou kotoučovou řezačkou, barvami do tiskárny, profesionální tiskárnou štítků, webovými stránkami a nástěnkami. Jedna nástěnka slouží k informacím pro Vás a na druhou můžete inzerovat formou nabídky a poptávky. Prodávající zaplatí 10 % prodejní ceny, které se též připíšou na účet hematologie. Takto jsme prodali již kočárky, jízdní kola, aj. Ještě mi nějaká částka zbyla, tak zvažuji koupi vysavače nebo mikrovlnné trouby.

Dále jsem potěšena tím, že nejenom ve Slavonicích je o Kapičku zájem, ale zároveň i v jiných městech. Například v sobotu 16. 4. 2016 se v Nové Bystřici konala Charitativní akce pro Kapičku. Pořádal ji kolektiv žen z mateřské školy, včetně paní ředitelky Renaty Koperdákové. Tímto všem ženám děkuji. Výtěžek bude věnován na účet dětské hematologie.

O letních prázdninách, v neděli 31. 7. 2016, se nejenom děti mohou těšit na akci Rok s Kapičkou. Akce se uskuteční na náměstí Míru od 13:00 hodin. Hostem této akce bude paní Trojanová, která Vás seznámí s dárcovstvím kostní dřeně a podá potřebné informace k zapsání do registru dárců. Jinak to bude odpoledne plné her, soutěží, zábavy, hudby, tance…, nebude chybět ani tombola, divadlo, klauni, hudební skupina a módní přehlídka. Tímto vyzývám všechny dobrovolníky a dobrovolnice, jakéhokoliv věku a postavy, kteří by si chtěli vyzkoušet modeling, můžete se přihlásit u nás v Kapičce. Děkujeme. Kdo se bude divákům nejvíce líbit, toho s radostí oceníme. Vše, co bude na náměstí k vidění, to přijde na konci dne do dražby. Menší občerstvení bude za dobrovolný příspěvek zajištěno.

Po letních prázdninách si můžete s Kapičkou zaběhat. Spolu s Cyklosportem u Čápů budeme pořádat charitativní běh proti rakovině.

I letos Ježíšek nezapomene dětem nadělit vánoční dárky, které si mohou vyzvednout při rozsvěcování vánočního stromku na náměstí.

A jak Kapička celý rok zakončí? Charitativním plesem s Kapičkou.

Ať se Vám na našich akcích líbí.

Tím, že se těchto akcí účastníte, podporujete finančně děti na hematologickém oddělení a transplantační jednotce kostní dřeně.

 

Za Kapičku Naďa Cigaleová

Slavonické Novinky, duben 2016zpět nahoru