Slavonice fest 2021

obrázek - Slavonice fest


všechny informace najdete na webových stránkách festivalu

MILÍ PŘÁTELÉ,

píšete nám a ptáte se, jak to letos vypadá s festivalem. Úplně vás chápeme, léto se blíží a chtělo by to alespoň nějaký plán. Podívali jsme se tedy do naší křišťálové koule, protože její prognózy jsou spolehlivější než informace vlády, a se Slavonice Festem 2021 se to má momentálně takhle:

Festival připravujeme, a pokud v létě nebude platit nějaký generální zákaz kulturních akcí, tak festival bude. Termín je stanovený opět na začátek srpna, od středy 4. do neděle 8. V jakém rozsahu se Slavonice Fest letos uskuteční, to teď nedokáže odhadnout nikdo. Nepočítáme s tím, že by v létě padly všechny restrikce a hygienická opatření. Proto připravujeme letošní ročník sice komornější než v letech před pandemií, ale výrazně větší a pestřejší, než bylo jeho loňské Korona TORZO. Plánujeme, že se letos zase vrátíme i do rakouského Kulturbrücke Fratres.

Předprodeje akreditací a rezervaci ubytování, které má festival k dispozici, spustíme na přelomu května a června.

Ubytování bude opět možné rezervovat pouze k celofestivalovým akreditacím. Až poté, pokud zbyde, bude nabízeno i ke dvěma a více jednodenním akreditacím. Opět bude k dispozici i ubytování ve stanovém kempu.

Víc nám dnes naše křišťálová koule neprozradila. Sledujte proti i nadále náš Facebook a web, o všech novinkách vás budeme informovat. Doufáme, že to budou už jen samé dobré zprávy.

HODNĚ ZDRAVÍ VŠEM, DRŽTE SE A TĚŠÍME SE NA VÁS V LÉTĚ!


arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Ubytování U Berušky
reklama - Apartmány Renesance
reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích
reklama - Centropen Dačice

partneři