Slavnosti Trojmezí 2020

obrázek -

 

SLAVNOSTI TROJMEZÍ POHODOVÉ

SLAVONICE 3. – 6. července 2020

Pohodový festival pro celou rodinu

Stává se již tradicí, že letní festivalovou sezónu zahajují ve Slavonicích Slavnosti trojmezí. Letošní rok je s koronavirovou krizí úplně jiný než roky minulé a dlouho to vypadalo, že Slavnosti, a to jejich 23. ročník, vůbec nebudou. Nicméně protože se jedná o komorní festival zaměřený hodně na rodiče s dětmi a alternativní kulturu, není tam masová návštěvnost, a tudíž se do regulí vejdeme. Finální program najdete v příštích Novinkách a na plakátech. Spolek Slavonická renesanční společnost srdečně zve všechny děti na pohádky a dílny.

Začneme sgrafitovou dílnou v pátek 3. července ve spolupráci se Stavební hutí a večer bude následovat koncert Sebranky Jazz Orchestra. V sobotu a v neděli to budou dopoledne pohádky pro rodiče s dětmi a poté berfutová dílna, autorské čtení, případně procházka či výlet. Festival ukončí v pondělí na státní svátek 6. července koncert v kostelíku sv. J. Křtitele. Partneři: Spolkový dům Slavonice, o.p.s. a Stavební huť Slavonice, s.r.o.

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA! Festival finančně podpořili: Město Slavonice, banka Waldviertler Sparkasse Bank AG, Centropen Dačice, Jadranská zmrzlina. Děkujeme! PODROBNÝ PROGRAM NA PLAKÁTECH, na webu slavonice.cz a v příštích Novinkách. Přijďte, těšíme se na Vás!

 

 zpět nahoru