Slavonicefest pošesté

obrázek - Slavonické náměstí


Napínali jsme vás dlouho, ale ne záměrně. Díky vám, milí diváci, za trpělivost a našim partnerům  za podporu. Těšíme se na vás od středy 31. července do neděle 4. srpna ve Slavonicích, Maříži a letos podruhé i v rakouském Fratres.

Sledujte náš web a Facebook, kde už brzy zveřejníme interprety a kapely našeho hudebního programu. Ty hlavní, ktěří vystoupí na velké Kulturák Stage, jsme už naznačili. Tak tady jsou - ve středu navážou na zahajovací film taneční MYDY RABYCAD, čtvrtek bude patřit ostravským nestorům BUTY, v pátek vystoupí v Kulturáku TOMÁŠ KLUS a v sobotu se do Slavonic vrátí už poněkolikáté skvělý DAVID KOLLER.

Ať už strávíte čtyři dny v kině, protancujete večery na koncertech a noci na afterparty, nebo si dáte pohodový mix toho všeho, zůstává spojení filmů, přátelské atmosféry, umění, hudby, přírody, renesančního města a letního relaxu hlavním mottem Slavonice Festu i pro rok 2019. 

Festival ani letos nebude soutěžní. Kromě Ceny odborné poroty pro nejlepší snímek z doprovodné sekce studenstkých filmů bude jedinou cenou, kterou SLAVONICE FEST udělí, Cena diváků pro nejlepší film. Tu loňskou získal film z britské sekce WIND RIVER režiséra Taylora Sheridana. Kdo zvítězí letos, je jen na Vás.

Autor Alžběta Jungrovázpět nahoru