Martin POPELÁŘ

14.04.18 - 21.04.18, 18:00 - výstava - Institut Slavonice

Pozvánka na vernisáž  fotografické výstavy do Institutu Slavonice
V sobotu 14.4.2018 od 18:00
Martin Popelář

 

Stejně jako Bohumil Hrabal totiž i Popelář především miluje surrealistické náhody ve stylu „setkání deštníku a šicího stroje na operačním stole“. A takový je třeba snímek kamionu v příkopě, který v chumelenici pomalu zapadá sněhem, kolem ale nezúčastněně prochází dědeček s vnukem. Martin Popelář je spoluzakladatelem známé fotografické Galerie Fiducia a s fotoaparátem denně prochází městem Ostrava . Proto máte  mimořádnou příležitost poznat Martina Popeláře i jako bytostně pábitelského dokumentátora.

Když všechno vyjde, vernisáž doprovodí dámská 4 členná kapela Sirény z Českého Krumlova.

Víno a tyčinky samozřejmostí.

Vstup zdarma.

CFF
plakát v příloze

----------------------------------------------------

V SOBOTU 21.4.2018 OD 20:00
KONCERT VE SKLEPĚ INSTITUTU SLAVONICE
swing & chanson française
DUO PIT ET RATATOUILLE 
(Francie)
Duo z Francie, hrající převážně „swingující chanson française z let 50´.  Šansony Borise Viana, Bobyho Lapointea, George Brassense, ale i zpívané staré swingy z doby před „Hot Jazzem“. Zároveň duo hraje vlastní kompozice v obdobném duchu.
ANABEL FÁROVÁ (Slavonice/Praha)
Narozena v Belgii, vyrůstala ve Slavonicích, tvoří v Praze. Romantické písně, které si sama píše zpívá francouzky. Úspěšně dokončila Pražskou konzervatoř obor populární zpěv. Její fanoušky totiž najdeme spíše ve frankofonních zemích, kde v rádiích můžete slyšet píseň Gabi i letní novinku Je Dance.
CFF a Město Slavonice a Barakos
Vstupné 100 až 150 kč

 

zpět nahoru