Střelba od boku - mexickým štylom.

Účast na veřejných zastupitelstvech je náročná nejen pro zastupitele. I divák to nemá lehké.

Po dějích a skutcích, které nastaly v podvečerních hodinách 30. září v auditoriu Institutu (U Američanů) se mi píše nelehce. Byly to tak šťavnaté zážitky, že si o vybásnění nějaké ČASTUŠKY přímo volaly. (A takhle prý to bude i v dalším volebním období - jde hospodská řeč). Chce se mi říci: všeho do času.

Znáte někoho, kdo rád čte úřední texty? Já ne. Přesto snůčka blábolů je tak mocná, že doporučuji prostudovat Usnesení z 19. veřejného zastupitelstva na městském webu. Za svoji osobu, která je tam omílána košatě, také přiznávám pomýlení: jako nechtěný omyl jsem zaměnil v části písemností termín ZASTAVITELNÝ za ZASTAVĚNÝ. Stane se - inšpektorovi by se stávat nemělo. Bať! Nebozí zastupitelé (a přítomná veřejnost) byli seznámeni pouhým monotonním čtením v podání vedoucího stavebního odboru p. Balcara  s více jak desetistránkovým textem. A hned byli schopní odpovědně hlasovat. Nelze se divit, že hlasovali vzápětí úplně opačně. Nedodržení jednacího řádu zastupitelstav jak z praku.

O problematice gamblerství se zajímá (dle zveřejněných podkladů) redakce tohoto webu a tak se jistě dočkáme bližšího komentáře této ožehavé tématiky. Tento bod a další důležitosti v jednání se po tomto martýriu s "četbou na dobrou noc" odbyly téměř bleskově.

Po uveřejnění textu usnesení z 19. veřejného zastupitelstva, po jeho prvním přečtení, dne 16. října 2013.

 

arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Ubytování U Berušky
reklama - Apartmány Renesance
reklama - Centropen Dačice
reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích

partneři